Kontakt

Jesteśmy tu dla ciebie!

Skontaktuj się z nami telefonicznie.

Uzyskaj więcej informacji szybciej.

Skontaktuj się z nami:

Masz jakieś sugestie lub po prostu chcesz się przywitać?

6 + 2 =

FAQ

Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znalazłeś tam odpowiedzi na nurtujący Cię problem – skorzystaj z formularza kontaktowego.

Ile mogę oszczędzić decydując się na panele słoneczne?
Energia fotowoltaiczna jest pozyskiwana ze słońca, jest więc nie tylko naturalnym i odnawialnym źródłem energii, ale także samo jej pozyskanie jest w 100% darmowe. Koszty paneli słonecznych zwracają się w ciągu kilku lat, ich żywotność jest o wiele dłuższa. Energia, którą wytwarzamy przy użyciu solarów pozwala zredukować dominimum koszty energii elektrycznej. To inwestycja w pewne źródło energii.
Czy mogę liczyć na dofinansowanie?
Dotacje na systemy fotowoltaiczne obejmują nie tylko te nowe, ale także przebudowę czy wymianę już istniejących rozwiązań. Oferujemy pomoc w uzyskaniu dofinansowania na zakup oraz montaż instalacji. Dotacje są przeznaczona dla osób fizycznych, firm oraz rolników. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegóły.
Ile kosztuje system fotowoltaiczny?
Wszystkie rozwiązania są dobierane indywidualnie w zależności od potrzeb, powierzchni domostwa i innych. Zapraszamy do skorzystania z darmowego formularza kontaktowego. Skontaktujemy się i na podstawie kilku pytań udzielimy szczegółowych odpowiedzi.