O Nas

Kompleksowe rozwiązania

Fotowoltaiką zaczęliśmy się interesować, zanim pozyskiwanie energii słonecznej stało się popularne w Polsce. Teraz naszą wiedzę i doświadczenie chcemy wykorzystać, tak aby zapewnić Państwu dostęp do taniej i odnawialnej energii w Waszych domach, firmach i gospodarstwach. Stawiamy na kompleksową obsługę – jesteśmy w kontakcie z klientem na etapie planowania, realizacji oraz później, świadcząc usługi serwisowe.

Bezpłatna wycena

Wypełnij darmowy formularz i skontaktuj się z nami w celu darmowej wyceny. Zajmujemy się nie tylko nowymi instalacjami, ale także modyfikacjami już istniejących systemów elektrycznych i solarnych.

Solidność i fachowość

Od lat zbieramy doświadczenie, żeby wykorzystać je podczas realizacji Państwa zleceń. Pracujemy tylko przy wykorzystaniu najlepszych materiałów i ciągle poszerzamy naszą wiedzę z dziedziny fotowoltaiki.

Szeroka gama produktów

Oferujemy szeroki wybór produktów oraz pomoc w dobraniu tych najbardziej odpowiednich. Korzystamy tylko ze sprawdzonych i niezawodnych elementów, tak aby posłużyły Państwu jak najdłużej. Na pierwszym miejscu stawiamy ekonomię i bezpieczeństwo.

Prowizja z polecenia klienta

Najlepszym dowodem na niezawodność naszych rozwiązań są Państwa polecenia. Dlatego w ramach podziękowania za każdego poleconego klienta oferujemy prowizję.

Fotowoltaika w liczbach

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i wybierz najlepsze dla siebie rozwiązanie. Zmniejsz swoje rachunki za energię i zacznij mieszkać w stylu eko.

  • Nawet do 50% dofinansowania 50% 50%
  • Zmniejszenie rachunków za energię elektryczną do 75% 75% 75%
  • 90% klientów korzysta z darmowej wyceny 90% 90%

Nasi Partnerzy

Korzystamy tylko ze sprawdzonych i niezawodnych rozwiązań. Dołącz do grona zadowolonych klientów i przekonaj się, jak systemy fotowoltaiczne wpłyną na domowy budżet.

Obrazy 3D Chromadepth 1
Obrazy 3D Chromadepth 2
Obrazy 3D Chromadepth 3
Obrazy 3D Chromadepth 4
Obrazy 3D Chromadepth 5
Obrazy 3D Chromadepth 6
Obrazy 3D Chromadepth 7
Obrazy 3D Chromadepth 7
Obrazy 3D Chromadepth 7
Obrazy 3D Chromadepth 7
Obrazy 3D Chromadepth 7
Obrazy 3D Chromadepth 7
Obrazy 3D Chromadepth 7
Obrazy 3D Chromadepth 7
Obrazy 3D Chromadepth 7
Obrazy 3D Chromadepth 7